ANASAYFA

KURUMSAL

ÜRÜNLER

KALİTE

TALEP FORMU

İLETİŞİM

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     ÜRÜNLER

Standart Big Bag
Küp big bag
Patates big bag
İletken big bag
Tehlikeli madde (un) bag
Asbest big bag
Tek kaldırma big bag
Çift kaldırma big bag
İnek Yatağı

     FOTO GALERİ

Fabrika Görüntüleri
İnek Yatağı Örnekleri
Ürün Resimleri

KURUMSAL

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamız ESTA  TEKSTİL, big bag çuval,PP çuval,hayvan yatakları,PE strecth film,PE shrink film,gıda ürünleri sektöründe hizmet vermektedir.


11 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız üretiminin yanı sıra tedarikçi olarak gıda maddeleri,Poly Etilen film-Poli Etilen  ürünler,elyaf iplik ve elyaf hammaddelerinin satışını sürdürmektedir.Firmamız tüm bu ürünleri iç piyasaya pazarlamanın yanı sıra ihracat ta yapmaktadır.

11 yıllık bir deneyim ve tecrübeye sahip olan ESTA TEKSTİL , şuan Gaziantep Organize sanayi bölgesinde  üretimine ara vermeden devam etmektedir.Yaptığı kaliteli üretim sayesinde kısa bir süre de sayılı firmalar arasındaki yerini almıştır.

 

Firmamız 900.000 adet/yıl bigbag üretiminin ve 12.000.000 adet/yıl PP çuval üretiminin % 55 lik kısmını ihraç etmektedir.

 

2008 yılı itibarı ile yurtdışı satışlara başlayan firmamız ürünlerinin kullanılırlığı, kalitesi ve çeşitleriyle bir çok ihtalatci firmadan sipariş almaktadır. Artan bu talebi karşılamak üzere makine parkurumuzu daha da genişletmiş bulunmaktayız.


ISO kalite belgesi ile çalışmalarımız devam etmektedir. Bizler için öncelik, müşteri memnuniyeti, ürettiğimiz ürünlerin kalitesi ve zamanında müşteriye teslimidir. Bunları hem kendimiz hemde çalışan tüm personelimiz kendilerine ilke edinmişlerdir.